Back to Top
 
 

Koma system

Historie rodinné společnosti Koma system začala před více než 20 lety. Cílem společnosti bylo vždy věnovat se s náležitou starostlivostí a péčí své práci, svým zákazníkům, obchodním partnerům a rovněž svým zaměstnancům.

Na samém počátku společnosti stál velkoobchodní prodej. Dnes se přirozeným vývojem transformovala a věnujeme se nejen velkoobchodní činnosti, ale také realitní činnosti.

Velký důraz je u nás kladen na seriózní, slušnou a férovou spolupráci. Naší prioritou je, a bude, dlouhodobá spolupráce, kterou vždy budeme podporovat a upřednostňovat. V obchodním vztahu naopak nelze spolupracovat na bázi neslušnosti, takový způsob přemýšlení je pro společnost KS nepřijatelný a nepodporujeme jej.

Dohoda a podání ruky je pro nás důležité, je to stále to, co by mělo oboustranně platit.

Máme rádi nové výzvy, věnujeme se většinou těm cílům, jejichž dosažení není lehké, ale o to víc prospěšné a pro budoucnost důležité. Při svém počínání klademe důraz na detail.

Ctíme poctivou práci a zodpovědnost.


KOMA system s.r.o. patří znovu mezi nejstabilnější firmy v České republice.

KOMA system s.r.o. je opakovaně držitelem certifikátu AAA i v roce 2023. Stejně jako v letech 2016, 2017, 2018, 2019 a 2022 obhájila tedy své postavení mezi českými firmami s nejvyšším ratingovým hodnocením CZECH Stability Awards známkou EXCELETNÍ.

Je to třetí ocenění v řadě za sebou a my to vnímáme jako velký úspěch, neboť na toto ocenění dosáhne pouze zlomek těch nejlepších společností v České republice a ukazuje zejména na finanční a nefinanční bonitu analyzovaného subjektu a tedy celkovou důvěryhodnost.

Certifikovaný člen registru solventních firem Bisnode

Společnost Koma system s.r.o. se stala členem Registru solventních firem a získala prestižní certifikát D&B Top Rating®.

Členství v Registru solventních firem je znamením bezpečného a korektního vztahu se stávajícími i potenciálními obchodními partnery. Registr zahrnuje společnosti, které prokazují svou finanční stabilitu, dobrou platební morálku, solventnost a spolehlivost.

Prestižní ocenění D&B Top Rating® je mezinárodně uznávané hodnocení, které vydává Bisnode na základě metodiky Dun & Bradstreet. Potvrzuje, že spolupráce s takto oceněnou společností je na minimální úrovni rizika. Mohou ho získat jen firmy, které si nejvyšší možné hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu udržely nepřetržitě nejméně 12 měsíců v řadě za sebou.