Back to Top
 
 

Systém plochých střech

Jako přední dodavatel produktů z gumy máme dobré jméno a výjimečně silná partnerství s našimi zákazníky. Partnerství založené na prvotřídním poradenství, pečlivém plánování a nejkvalitnějších produktech.

Každý projekt si zaslouží plnou pozornost, protože je toho mnoho k vyřešení: prvotřídní řešení, trvale uzavřená budova a spokojení zákazníci. Jsme víc než schopni splnit tuto odpovědnost od samého začátku. Spolu se zadavatelem prozkoumáme střešní plochu a navrhneme optimální řešení na míru. V nadrozměrném průměru je zjištěna každá plocha průniku a připojení ploché střechy. To zajišťuje, že krycí plachta na míru se položí bez dalšího zpracování a že prováděcí firma může pracovat rychle.

Rozměry střešní plochy, které se mají utěsnit, jsou zaznamenány při plánování výroby v CAD. Počínaje centrálním referenčním bodem pracujeme s multidimenzionálním datovým modelem, který bere v úvahu všechny prvky v budoucí podobě ploché střechy při návrhu plánu. Náš systém se z tohoto hlediska komplexně postará o návrh a hned od začátku se do plánování zapojí všechny následně požadované části připojení a také uchycení k ploché střeše. To je řešení takříkajíc vše v jednom.

Na základě těchto údajů jsou jednotlivé části pryžové plachty EPDM vyříznuty z fóliového materiálu a trvale utěsněny pomocí technologie spojování Thermofast® – všechny otvory a spoje jsou optimálně připraveny. Připravená pryžová plachta EPDM je sestavena přesně podle plánu pokládky a může být tak přesně umístěna a položena na plochou střechu prováděcí firmou později. Právě zde se ukazují největší výhody optimálního zaměření a plánování.